Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Phoenix Rising

Go down

Team Phoenix Rising Empty Team Phoenix Rising

Postaj by borg master sub svi 03, 2008 4:17 pm

Odlucio sam sve korisnike ovog foruma upoznati malo sa TPR savezom da znate kako je doslo do osnivanja istog te malo o samom savezu.

Team Phoenix Rising

Osnovan dana gospodnjeg: 13.03.2008.
Skraceni naziv saveza: TPR

Izlaskom iz sve neaktivnijeg saveza ENA odlucio sam sa Sashom osnovati vlastiti savez. Uz mnogo imena saveza koje su nam se vrzmale po glavi ipak sam odlucio savez nazvati po uzoru naseg saveza u uni 2 (org). Isto ime koje se tamo koristi eto koristi se i ovdije osim sto je ovdije znak saveza nesto drugaciji. Tamo savez broji 23 clana koji su vec 5-u godinu zajedno i funkcioniraju kao jedno. Glavni oblik komunikacije i dogovora o najmanjim sitnicama tipa "vani pada kisa" je jedinstveni TPR forum koji broji vise od 190000 postova sa nesto vise od 22000 tema. Cilj ovog naseg saveza takodjer je sloga i jedinstvo Smile. Cilj je skupiti ekipu koja ce se kroz ovaj uni a nadam se i u drugim unijima lagano zabavljati i igrati se. Istog dana kada je osnovan i savez forum saveza otvoren je za nove clanove. Uvijjet za ulazak u savez je registracija na forum i sudjelovanje u istom.

Nedugo poslije otvoren je i chat saveza koji sluzi samo za clanove saveza za lagano opustanje te dogovore oko nekih akcija.

Povijest:
Savez se bio udruzio sa savezom Rulers ali nebrzo zatim igraci saveza Rulers izasli su iz saveza te nikad poslije nije uspostavljen kontakt sa njima.

Igraci koji su odmah poslije otvaranja doselili u savez i koji se kao takvi smatraju kao legende saveza su:

Vitke
Ice
Joso357
borg master
borg master
Admin

Broj postova : 456
Age : 41
Lokacija : Sisak
Registration date : 29.02.2008

https://teamphoenixrising.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Team Phoenix Rising Empty Re: Team Phoenix Rising

Postaj by borg master pon kol 11, 2008 11:13 pm

Kako stvari stoje povjest se ponavlja. Danasnjeg dana (11.08.2008) savez Rulers ponovo se spojio sa savezom TPR.
borg master
borg master
Admin

Broj postova : 456
Age : 41
Lokacija : Sisak
Registration date : 29.02.2008

https://teamphoenixrising.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.