Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King

3 posters

 :: IGRE :: On Line Igre

Go down

Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King Empty Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Postaj by borg master sri stu 12, 2008 10:00 pm

U noći s 12. na 13. studenog na svjetsko tržište dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King.

Nakon Burning Crusadea, koji je u siječnju 2007. promijenio lice zabavne industrije i srušio rekorde prodaje, svijet ponovno drži dah u očekivanju njegovog nasljednika, novog epskog izdanka neponovljive sage World of Warcraft.

Algoritam je stoga i ove godine omogućio svim zaljubljenicima u planetarno popularnu MMO igru World of Warcraft da istovremeno s ostatkom svijeta krenu u osvajanje novog kontinenta, Northrenda.

U siječnju 2007. godine gotovo dvije tisuće obožavatelja dočekalo je ekspanziju World of Warcraft Burning Crusade ispred Algoritma u Gajevoj ulici.

Tada je i prvi put u Hrvatskoj održana ponoćna premijera jedne videoigre.

Istog mjeseca tvrtka Blizzard Entertainment objavila je kako je broj pretplatnika na World of Warcraft debelo premašio osam milijuna diljem svijeta.

U međuvremenu se ta impresivna brojka popela na 11 milijuna aktivnih igrača, a nema sumnje kako će nakon izlaska Wrath of the Lich Kinga i dalje nezaustavljivo rasti.

Ovoga će se puta ponoćna prodaja održati na čak pet lokacija, u pet Algoritmovih dućana diljem Hrvatske: u Dubrovniku, Osijeku, Puli, Varaždinu i Zagrebu.
borg master
borg master
Admin

Broj postova : 456
Age : 41
Lokacija : Sisak
Registration date : 29.02.2008

https://teamphoenixrising.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King Empty Re: Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Postaj by Sasha pet stu 14, 2008 10:49 pm

i tako cekamo neki wow da mi dodje pod ruke...opet...i onda neki piratski server...i onda opet neprespavne noci...i noci..i noci..i dana...i noci..i dana...

lol
Sasha
Sasha
Admin

Broj postova : 172
Age : 51
Lokacija : Sisak / Pula
Registration date : 02.03.2008

[Vrh] Go down

Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King Empty Re: Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Postaj by franja sub stu 15, 2008 2:04 am

hahahaha


zato ja necu ni pokusavati zaigrati
ako se navucem na to

rl bude u kurcu
hehehe
franja
franja
TPR - Kadet

Broj postova : 99
Age : 32
Registration date : 27.08.2008

[Vrh] Go down

Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King Empty Re: Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Postaj by Sasha ned stu 16, 2008 2:22 pm

ma uf.
zarazno je do bola.
a i zabavno moram ti priznat Smile

jedva sam se skinuo sa WoW Smile

uf, kad se samo sjetim prvih Warcrafta ....
Warcraft, Warcraft II ajme... Smile
dosli smo do toga da su nam zabranili igranje po turnirima u Sisku Smile

vjerujem da mi se brat sjeca mog frenda Zlatka Smile
tukli smo Warcraft dan i noc... Smile naravno kakav Internet... spojimo se modemom i udri cijelu noc.
pa onda kad svane dan u igraonicu i skupi se ekipa i opet udri Smile
Sasha
Sasha
Admin

Broj postova : 172
Age : 51
Lokacija : Sisak / Pula
Registration date : 02.03.2008

[Vrh] Go down

Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King Empty Re: Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Postaj by borg master ned stu 16, 2008 3:11 pm

kako ne ... dani warcrafta ... he he tih dana sam osvojio bas na warcraftu cd od DIABLA prvog naravno i da naravno piratski cd ali je bio vrijedan kao orginal .. igraona 101 i osvojen turnir u warcraftu 2 ... Smile jao kad se sjetim ... nisam isao u skolu nego sam cjeli dan bio u igraoni ... jeben tour je bio Smile
borg master
borg master
Admin

Broj postova : 456
Age : 41
Lokacija : Sisak
Registration date : 29.02.2008

https://teamphoenixrising.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King Empty Re: Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Postaj by borg master ned stu 16, 2008 3:11 pm

ah da a wow nisam igrao on line .. bilo me strah zaraze Smile
borg master
borg master
Admin

Broj postova : 456
Age : 41
Lokacija : Sisak
Registration date : 29.02.2008

https://teamphoenixrising.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King Empty Re: Dolazi World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 :: IGRE :: On Line Igre

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.